OBRÓBKA DACHÓW PŁASKICH

.Dach płaski wymaga solidnej ochrony przed wodą i wilgocią, dlatego oferujemy specjalistyczne usługi hydroizolacji z wykorzystaniem trwałych folii PVC oraz inne usługi. Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się długą i bezpieczną eksploatacją Twojego budynku. Działamy na terenie całej Polski.

 

ZOBACZ CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA CIEBIE

NASZE USŁUGI

basen murowany foliowanie basenu niebieska membrana pvc

PROJEKTOWANIE, DOSTAWA, MONTAŻ STYROPIANÓW SPADKOWYCH

basen murowany foliowanie basenu niebieska membrana pvc

MONTAŻ HYDROIZOLACYJNEJ MEMBRANY PVC

basen murowany foliowanie basenu niebieska membrana pvc

OBRÓBKA ATTYK, MONTAŻ ODWODNIENIA

basen murowany foliowanie basenu niebieska membrana pvc

DOSTAWA MATERIAŁÓW I OSPRZĘTU DACHOWEGO

Folia dachowa PVC

Membrana basenowa PVC to powłoka stosowana w nieckach basenów murowanych w celu zapewnienia szczelności konstrukcji. Wykorzystywana jest ona do hydroizolacji płyt oraz ścian wymurowanych basenów, co zapobiega przeciekaniu wody na zewnątrz basenu i do gleby.

Folia na basen nie tylko zapewnia wodoszczelność, ale niesie również korzyści estetyczne. Producenci oferują różne kolory folii do basenu – od standardowych niebieskich po mieniące się membrany 3D z wzorami przypominającymi marmur czy piasek.

Montaż folii PVC

Przed położeniem membrany PVC w niecce basenowej z osprzętem, montowana jest włóknina basenowa, która służy jako warstwa ochronna między membraną a ścianą i dnem niecki. Zapobiega to dalszemu rozprzestrzenianiu się bakterii, grzybów i mikroorganizmów pod membraną, a także wyrównuje nierówności ścian oraz gwarantuje komfortowe korzystanie z basenu.

Po montażu włókniny na wewnętrznych krawędziach niecki oraz na krawędziach schodów montowane są kątowniki powlekane PVC. Następnie, na dnie oraz ścianach montowana jest membrana, która łączona jest z kątownikami przy użyciu zgrzewarki, tworząc szczelny wkład niecki basenowej.

Na koniec montowane są panele i ramki zewnętrzne osprzętu basenowego. Po zakończeniu hydroizolacji basenu, wlewana jest woda i basen oddany zostaje do użytku.

Jesteśmy dostępni
dla Ciebie!

Umów się się ze specjalistami od hydroizolacji na darmową, niezobowiązującą konsultację i sprawdź, jak możesz wykorzystać zalety membran PVC na swojej inwestycji.

Wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań, przygotujemy spersonalizowany projekt oraz wycenę hydroizolacji Twojego basenu lub dachu przy użyciu folii PVC, i wykonamy go dla Ciebie!

+48 880 580 360

Nasze realizacje dachów

Sprawdź, jak prezentują się dachy naszych Klientów, którzy zdecydowali się na wykorzystanie membrany dachowej PVC do stworzenia powierzchni chroniącej konstrukcję przed niepożądanym działaniem wody.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Hydro 360 oferuje obróbkę dachów płaskich na terenie całej Polski. Koszt transportu obliczany jest indywidualnie, na podstawie odległości do Klienta.

To zależy od wielkości dachu i zakresu prac.

Sam montaż membrany na dachu płaskim to zazwyczaj 1-2 dni, Jeśli przez hydroizolacją montujemy jeszcze styropian spadkowy i styropian oraz płyty OSB na attykach to dodajemy ok. 1-2 dni.

Najlepiej wysłać nam pełny projekt dachu płaskiego. Powinien on zawierać:

  • typ i grubość termoizolacji stropu oraz attyk,
  • przekrój przez warstwy dachu,
  • ilość, typ, umiejscowienie odpływów wody opadowej,
  • typ hydroizolacji.

W Hydro360 zawsze bierzemy pod uwagę te elementy przygotowując projekt hydroizolacji membraną PVC dla naszych Klientów.

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

logo hydro 360 przezroczyste

Hydro360 to Twoi specjaliści od hydroizolacji basenów i dachów na terenie całej Polski. Od lat rozwijamy się i z pełną starannością podchodzimy do każdego projektu, aby zapewnić Ci maksymalną satysfakcję i rezultaty, z których możesz być zadowolony przez długi czas. 

Oferujemy usługi z zakresu hydroizolacji, czyli zabezpieczania i izolowania różnych obiektów przed wodą przy użyciu folii PVC oraz membran PVC, które tworzą ciągłą i nieprzerwaną warstwę izolującą oddzielającą chroniony obiekt od wody.

Obiekty, z którymi pracujemy to m.in. baseny, dachy, tarasy, oczka wodne, stawy oraz kąpieliska. Oferujemy również montaż folii pod fundamenty domu pod wylewki, i znacznie więcej.

ODWIEDŹ NASZE SOCIAL MEDIA

Na naszych profilach na Instagramie i LinkedIn dzielimy się ostatnimi realizacjami i nowinkami z działalności firmy.

Wejdź i dodaj do obserwowanych aby być na bieżąco