ZDJĘCIA
NASZYCH REALIZACJI

Poniżej z dumą prezentujemy zdjęcia wykonanych przez nas hydroizolacji basenów oraz dachów płaskich. Może znajdziesz tu inspirację do stworzenia swojego wymarzonego basenu przydomowego i strefy relaksu. Albo zobaczysz dach podobny do twojego projektu i będziesz wiedział jak go uszczelnić.

Tak czy inaczej, poniżej zobaczysz dobrze wykonane usługi przez firmę, która słucha i dba o swoich Klientów. 

ZOBACZ DOBRZE WYKONANE USŁUGI HYDROIZOLACJI

NASZE REALIZACJE

Jesteśmy dostępni
dla Ciebie!

Umów się się ze specjalistami od hydroizolacji na darmową, niezobowiązującą konsultację i sprawdź, jak możesz wykorzystać zalety membran PVC na swojej inwestycji.

Wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań, przygotujemy spersonalizowany projekt oraz wycenę hydroizolacji Twojego basenu lub dachu przy użyciu folii PVC, i wykonamy go dla Ciebie!

+48 880 580 360

Nasze realizacje basenów

Zobacz, jak pomogliśmy naszym Klientom spełnić ich marzenia o przydomowym basenie dzięki specjalistycznym usługom hydroizolacyjnym z użyciem basenowej folii PVC.

Nasze realizacje dachów

Zobacz, jak wykonaliśmy montaż styropianów spadkowych oraz hydroizolacyjnej membrany PVC na dachach, balkonach i tarasach. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu pomogliśmy naszym Klientom spełnić ich marzenia o szczelnych dachu i suchym domu.

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

logo hydro 360 przezroczyste

Hydro360 to Twoi specjaliści od hydroizolacji basenów i dachów na terenie całej Polski. Od lat rozwijamy się i z pełną starannością podchodzimy do każdego projektu, aby zapewnić Ci maksymalną satysfakcję i rezultaty, z których możesz być zadowolony przez długi czas. 

Oferujemy usługi z zakresu hydroizolacji, czyli zabezpieczania i izolowania różnych obiektów przed wodą przy użyciu folii PVC oraz membran PVC, które tworzą ciągłą i nieprzerwaną warstwę izolującą oddzielającą chroniony obiekt od wody.

Obiekty, z którymi pracujemy to m.in. baseny, dachy, tarasy, oczka wodne, stawy oraz kąpieliska. Oferujemy również montaż folii pod fundamenty domu pod wylewki, i znacznie więcej.

ODWIEDŹ NASZE SOCIAL MEDIA

Na naszych profilach na Instagramie i LinkedIn dzielimy się ostatnimi realizacjami i nowinkami z działalności firmy.

Wejdź i dodaj do obserwowanych, aby być na bieżąco!