basen Kraków

Foliowanie basenu ciemnoszara membrana basenowa – Kraków

W miejscowości Michałowice pod Krakowem mieliśmy przyjemność montować membranę basenową PVC w niecce 14 x 3 m ze schodami, siedziskiem oraz niszą na roletę basenową.

Napisałem „przyjemność foliować”, ponieważ dawno nie widziałem tak dobrze przygotowanego basenu oraz tak wyjątkowej, pięknej folii basenowej. Ten model folii to Cefil Touch Ventus Graphite – wzorzysta folia basenowa z fakturą 3D.

Inwestor wyrwał się ze schematu, że basen musi być niebieski i odważył się na ciemnoszare wykończenie, do tego szare ramki osprzętu basenowego oraz egzotyczne drewno na tarasie okalającym basen. Po ukończeniu całości to miejsce będzie wyglądało wspaniale i przykuwało uwagę swoją nietuzinkowością.

Z naszej strony wykonaliśmy następujące prace:

  • montaż włókniny basenowej
  • montaż kątowników powlekanych
  • montaż membrany basenowej PVC
  • obróbka schodów membraną PVC
  • montaż membrany basenowej PVC w niszy na roletę basenową

W przypadku tej i innych membran basenowych z fakturą 3D nie jest konieczne stosowanie folii antypoślizgowej na schodach. Już główna folia daje dosyć dużą przyczepności i zapobiega poślizgnięciu się stopy na stopniu schodów.

Efekty naszej pracy możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach i filmie. A więcej zdjęć naszych realizacji znajdziesz również na firmowym Instagramie

Sobie i przyszłym Inwestorom życzę samych takich zachwycających i pięknych projektów basenów oraz strefy wypoczynkowej przy domu.

Jeśli jesteś zainteresowany foliowaniem twojego basenu to zadzwoń +48880580360 lub napisz maila po wycenę na adres email pro360pl@gmail.com

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *