foliowanie basenu śląsk 2

Foliowanie basenu 6×3 m ze schodami – Gliwice

Z przyjemnością informujemy, że niedawno mieliśmy okazję przeprowadzić foliowanie basenu murowanego w urokliwej miejscowości niedaleko Gliwic na Śląsku.

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu membran basenowych, zapewniających nie tylko estetykę, ale również ochronę i trwałość basenów. Jest to kolejne z naszych udanych projektów w tym regionie, wcześniej przeprowadziliśmy również foliowanie basenu w Kędzierzynie-Koźlu, co możecie zobaczyć w naszym wcześniejszym poście.

W tym przypadku, byliśmy zaangażowani w realizacji basenu praktycznie od samego początku. Już na pierwszym spotkaniu z klientem, gdy w miejscu przyszłego basenu znajdowała się tylko wykopana dziura i wylana płyta, zoferowaliśmy naszą wiedzę i doświadczenie.

Doradziliśmy Klientowi w kwestii wymiarów basenu, dobieramy odpowiedni osprzęt oraz prezentujemy różne dostępne membrany. Nasi eksperci wspierają klienta na każdym etapie budowy, nawet zdalnie podczas prac budowlanych, udzielając wskazówek dotyczących umieszczenia elementów w ścianach niecki.

Po dokładnej konsultacji, nasz klient wybrał membranę Elbtal w eleganckim kolorze ciemnoniebieskim, oraz specjalną folię antypoślizgową na schody. Następnie przystąpiliśmy do realizacji prac. Montowaliśmy włókninę basenową, kątowniki powlekane oraz membranę basenową PVC. Dodatkowo, przeprowadziliśmy obróbkę schodów przy użyciu membrany PVC i specjalnej membrany antypoślizgowej, zapewniając nie tylko estetyczne wykończenie, ale również bezpieczeństwo użytkowników.

Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy, które możecie zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach i filmie. Dodatkowo, zachęcamy do odwiedzenia naszego firmowego profilu na Instagramie, gdzie znajdziecie więcej zdjęć naszych realizacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą foliowania basenu na Śląsku, w dowolnym miejscu w Polsce, a nawet za granicą, zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń pod numer +48880580360 lub napisz maila na adres pro360pl@gmail.com, a udzielimy Ci szczegółowych informacji oraz przeprowadzimy wycenę.

Zaufaj profesjonalistom i ciesz się pięknym, trwałym basenem dzięki naszej usłudze foliowania basenu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *